Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

1999 yılında tarım sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni tarım teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek tarım sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Konya’da kurulmuş olan Agrochef Tarımsal Ürünler, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek Tarım dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

İLETİŞİM

Sık Sorulan Sorular | Agrochef

Agrochef Boron, içerisinde bulunan makro ve mikro elementler sayesinde bitki gelişimini destekleyen yerli ve milli bir gübredir.

Agrochef Boron’ u ağaçlar, tahıllar, tüm meyve ve sebzelerde kullanabilirsiniz.

Agrochef Boron Gübre; arazi ve çiftçi şartlarına göre damla sulama, yağmurlama sulama, pülverizatör veya drone ile uygulanabilir.

Agrochef Boron; bitki gelişimini destekleyen bor katkılı gübredir.

Agrochef Boron; bitkinin kılcal köklerini artırır ve aynı zamanda hücre duvarını kalınlaştırır. Bu sayede bitkinin sıcaktan etkilenmesini azaltarak suya olan gereksinimini minimuma indirger.

Agrochef Boron; taban gübresi olarak kullanıldığında kullanılan diğer kimyasal gübre miktarlarını belirli oranlarda azaltarak uygulama yapılır.

Damla sulama ve yağmurlama sistemlerinde gübre tankı olmak şartı ile uygulama yapılabilir.

Bitki aşırı soğuk havalarda ürün içerisinde bulunan borun hücre duvarını kalınlaştırması ve ısı dengesi sağlaması sebebi ile oluşabilecek zararı azaltır.

Yerli ve milli bir üründür.

Agrochef Boron, içerisinde bulunan bor, çinko, potasyum gibi elementler sayesinde çiçeklenmeyi teşvik eder.

Ot ilacı hariç, tüm gübre ve ilaçlarla karıştırılabilir.

Agrochef bor gübre ürün çeşidine göre ekimden hasada kadar olan belirli büyüme ve olgunlaşma dönemlerinde kullanılabilir.

Bor gübre belirtilen dozajın dışına çıkılmamalıdır. Fazla gübreleme yapmak çok ürün alınacağı anlamına gelmez. Bitki fazla verdiğiniz gübreyi kullanamaz veya yapraklarda yanmalar ve kurumalar meydana gelir.

  • Kullanım öncesi havanın 2-3 gün yağışlı olmamasına dikkat edilmelidir.
  • Her kullanım öncesi ürün iyice karıştılırmalı, homojen hale getirilmelidir.
  • Belirtilen doz ile ürün kullanıma hazırlanmalıdır. Seyreltme işlemi doğru miktarlarda olmalıdır.
  • Rüzgarlı ve havanın sıcak olduğu saatlerde gübreleme yapılmamalıdır. Sabah erken saatlerde veya akşamüzeri geç saatlerde uygulama yapılmalıdır.

Sitemiz üzerinden mesaj gönderebilir ve iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.